۱۳۹۹ سه شنبه ۱۷ تير ساعت 7:12 AM

عکس روز

22 بهمن 1396 سنندج

نظرسنجی

آخرین اخبار
وضعیت بحرانی کمیته سلیمانیه حزب منحله دمکرات
حاج جمال پورکریم صهیونیست می شود
در حاشیه گفتگوی مصطفی هجری با آوینه
چرا اتحاد صورت نمی گیرد؟
اتحاد دوباره یا تسلیم یک جناح
نوبار بوکان – جنایتی که حزب منحله دمکرات به آن افتخار می کند
قمار مسعود بارزانی با برگه کرکوک و همه پرسی کردستان
اگر کوردستان برکندنی بود!
اختلافات رهبری برای جانشین مصطفی هجری
پایین کشیدن مجسمه شاه و پدرش در سنندج
مستند ترور هاشم زینالی بزودی از پرس تی وی
بی خیالی مصطفی هجری نسبت به کشته شدن اعضای حزب دمکرات
محمد صدیق کبودوند آزاد شد
زلزله سیاسی در بریتانیا و چشم‌های نگران اپوزیسیون+بوومه‌له‌رزه ی سیاسی له به ریتانیا و چاوه نیگه رانه کانی ئوپوزسیون
شکست 23سال تجربه حاکمیت در اقلیم کردستان+شکه ستی 23 سال ئه زموونی حکومه ت له هه ریمی کوردستان
چمن گُلی و کوتوله های قومیت گرا+چه مه ن گولی و کورتیله کانی تائیفه گه ری
فوری/پ.ک.ک تهدید کرد به کمپ های حزب دمکرات حمله نظامی می کند+به په له/پ.ک.ک هه ره شه ی ئه وه ی کرد که هیرشی چه کداری بو سه ر که مپه کانی حیزبی دیموکرا ده کات
انتشار فیلم دوربین های مدار بسته هتل تارای مهاباد و اثبات بی گناهی مسئول هتل+بلاوکردنه وه ی گرته ی کامیراکانی هوتیل تارای مه هاباد و سه لماندنی بی تاوانی خاوه ن هوتیل
مهاباد در سوگ فریناز خسروی و لاشخوران به فکر کاسبی خود به هر قیمتی+مه هاباد له ماته مینی فه ریناز خوسره وانی و لاشخۆره کانیش له بیری که سابه ت و بازاری خویان به هه ر نرخی؛
ُکرد ایرانی؛ شهروند درجه 2 در کردستان عراق+کورده کانی ئیران،وه کوو شارومه ندانی پله دوو له کوردستانی عیراق مامه له یان له گه ل ده کری

فیلم

آرشیو خبر آمار بازدید: 2482 کد مطلب: 3905  
سرکرده گروهک تروریستی کومله:عضویت سارو در کومله طبیعی است!؛

عبدالله مهتدی سرکرده گروهک تروریستی کومله،عضویت ساروقهرمانی در کومله را تایید کرد!

آکام نیوز
آکام نیوز/اختصاصی:عبدالله مهتدی سرکرده گروهک تروریستی کومله در مصاحبه چند روز پیش خود با بی بی سی فارسی تلویزیون سلطنتی انگلیس،تلویحا،پذیرفت که سارو قهرمانی عضو گروهک تروریستی کومله بوده و این موضوع را امری طبیعی و معمول دانست!
۱۳۹۶ شنبه ۲۸ بهمن ساعت 18:01

آکام نیوز/اختصاصی:عبدالله مهتدی سرکرده گروهک تروریستی کومله در مصاحبه چند روز پیش خود با بی بی سی فارسی تلویزیون سلطنتی انگلیس،تلویحا،پذیرفت که سارو قهرمانی عضو گروهک تروریستی کومله بوده و این موضوع را امری طبیعی و معمول دانست!

به گزارش آکام نیوز،چند روز پس از پایان یافتن اغتشاشات اخیر در هفته‌های گذشته،نحوه کشته‌شدن‌ و هویت فردی بنام ساروقهرمانی در سنندج در اثنای این اغتشاشات به مسئله برخی رسانه‌های ضد انقلاب تبدیل شد و درباره آن حواشی به‌وجود آمده بود.

رسانه‌‌های ضد انقلاب از جمله گروهک تروریستی کومله،مدعی شدند "سارو قهرمانی" شهروندی است که در حین اغتشاشات شهر سنندج بازداشت و پس از چند روز،جنازه وی که در آن آثار ضرب‌وشتم وجود داشته،به خانواده‌اش تحویل داده شده است.

ضد انقلاب وانمود می کرد که نامبرده یکی از شهروندان عادی کردستانی بوده!!

متاسفانه و همزمان با تلاش رسانه‌های ضد انقلاب برای جعل هویت و نحوه کشته‌شدن ساروقهرمانی،برخی در داخل کشور نیز که خودشان سابقه محکومیت امنیتی و هواداری از فتنه 88 را دارند،به حمایت از  "سارو" پرداختند و متاسفانه کار را بجایی کشاندند که حتی از این فرد که بعدا مشخص شد،عضو مخفی کومله و مسلح هم بوده،بعنوان"شهید ساروقهرمانی"یاد کردند!!

حتی بهاره رهنما هم در پستی نوشت؛سارو قهرمانی کرد سنندجی بود و مدتی پیک موتوری رستورانم بود،او فردی محجوب و آرام بود!!او یک کارگر ساده رستورانم بود!!!تسلیت میگم به خانواده ش و مردم!!

تا اینکه چند روز پیش گزارشی در رسانه های داخلی با استناد به اطلاعیه مهم وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی ایران،در ارتباط با مرگ یکی از اغتشاش گران سنندجی،(ساروقهرمانی)منتشر شد.

در این گزارش،از پشت پرده مرگ سارو قهرمانی به استناد اطلاعات نهادهای امنیتی،با تصاویر اختصاصی(از حمل اسلحه کلت کمری و خودرویش با آرم کومله!!) پرده برداشته شد.

تا اینکه سرکرده گروهک کومله در واکنش به گزارش وزارت اطلاعات مبنی بر اینکه سارو قهرمانی از کشته شدگان اغتشاشات اخیر،که گزارش مشروح آن در سایتهای داخلی هم منتشر شده بود،به بی بی سی فارسی گفت؛

اینکه ساروقهرمانی برای کومله کار می کرده،چیز عجیبی نیست و عادی است،چون همه کردها کومله ای هستند!!!!!!و عضو کومله بودن سارو قهرمانی هم عادی و خیلی طبیعی است!

منتهی او پیشمرگ ما در داخل اردوگاه نبوده است!!!

در پاسخ به این ادعای عبدالله مهتدی لازم به ذکر است که وزارت اطلاعات همانطوریکه در گزارشش قید شده بود،اعلام نکرده بود که نامبرده پیشمرگ اردوگاه کومله بوده!! چون پیشمرگ اردوگاه که در اردوگاه ساکن است!

پس این صحبت مهتدی،ناشی از آن است که نامبرده،شعور ملت ایران را به سخره گرفته است،وگرنه که هر کسی می داند،ساروقهرمانی وقتی داخل کشور بوده،طبیعتا نمی توانسته پیشمرگ بوده باشد!

اصل موضوع این است که سارو قهرمانی از اعضای مسلح و فعال تشکیلات مخفی کومله(هسته زاگرس)بوده و توسط کومله مسلح گردیده بوده و پیش از این نیز به جرم اقدام به ترور یکی از مسئولین دستگیر و بازداشت می شود که در ادامه مورد رافت نظام جمهوری اسلامی ایران قرار گرفته و مدتی بعد از گذراندن دوران محکومیت خود،به قید وثیقه آزاد می شود.

که در ادامه به اعتراف پدرش،به عراق رفته و رسما در شمال عراق برای ماموریت تشکیلات مخفی به کشور بر می گردد و برای اینکه شک برانگیز نشود و مورد ظن وزارت اطلاعات قرار نگیرد،همچون یک شهروند معمولی،به کارهای روزمره مشغول بوده است.

تا اینکه در جریان اغتشاشات اخیر به دستور کمیته تشکیلات مخفی کومله موسوم به زاگرس که زیر نظر مستقیم عبدالله مهتدی عمل می کنند،اسلحه کلت خود را برداشته و با هدف تیراندازی به سوی مردم و نیروهای نظامی و انتظامی وارد جمع معترضان می شود که با هوشیاری و درایت نیروهای اطلاعاتی شناسایی می شود.

اما نکته قابل تامل در مصاحبه سرکرده کومله با بی بی سی فارسی این است که عبدالله مهتدی به هیچ عنوان در خصوص تصاویر منتشره از خودروی ساروقهرمانی با آرم کومله،اظهارنظری نکرد و به سرعت از این موارد مهم عبور کرد!

نامبرده تنها اذعان کرد که ساروقهرمانی طبیعی بود که عضو کومله باشد و این چیز عجبیبی نیست!!!

و اینجاست که گروهک تروریستی کومله،دروغ خود را فاش می کند،چرا که پیش از این از ساروقهرمانی به عنوان یک شهروند کرد و یا کارگر یاد می کرد!!!

اما با افشاگری وزارت اطلاعات،ناچار شد در این ارتباط،صحبت کرده و اصل خبر را نیز تایید کند!

شایان ذکر است که سایت آسوی روژهه لات گروهک تروریستی کومله هم بجای پاسخگویی به افکار عمومی در خصوص سارو قهرمانی و اخبار عوام فریبانه ای که پیش از این در این ارتباط منتشر کرده بودند،روز گذشته تنها در خبری اعلام کرد که،جمهوری اسلامی ایران،قصد تشویش اذهان عمومی را در رابطه با سارو قهرمانی دارد!!!

همین!! و دیگر اشاره ای به تصاویر منتشره با سلاح و آرم کومله از سارو قهرمانی نکردند!!!

موضوع به اینجا ختم نمی شود،سطح آگاهی و اطلاعات ضد انقلاب از افراد و داخل کشور بحدی پایین است که کورکورانه و چشم و گوش بسته بدون اینکه اطلاعی حتی از جزئی ترین واقعیات افراد هم داشته باشند،اظهار نظر می کنند!

یکی از کارشناسان صدای آمریکا هم چند روز پیش در این تلویزیون از ساروقهرمانی بعنوان یکی از شهیدان کودک!!! اغتشاشات یاد می کند!!!

این به اصطلاح کارشناس حتی سن سارو قهرمانی را هم نمی دانست و با استناد به دروغ های شاخدار ضد انقلاب،از نامبرده بعنوان یک کودک زیر سن قانونی یاد می کند!

این در حالی است که سارو قهرمانی 24 سال سن داشت و پدرش هم سن او را تایید کرده!

اما برای استحضار بیشتر کارشناسان دولت آمریکا در صدای آمریکا و بی بی سی فارسی لازم به ذکر است که؛

سارو قهرمانی متولد 1372  بوده که به‌دلیل ارتباط داشتن با گروهک‌ تروریستی کومله و تلاش برای ترور یک فرد در سال 91 توسط دستگاه‌های امنیتی بازداشت می شود و طی مراحل قضایی به تحمل 5 سال حبس محکوم می‌شود اما به‌دلیل رأفت اسلامی پس از گذراندن 2 سال از زندان آزاد می‌شود.

آن‌طور که پدر "سارو" هم اعلام داشته، وی پس از آزادی دوباره به گروهک کومله پیوسته و اندکی بعد هم توسط همین گروهک به سلاح تجهیز شده است .

فرماندار سنندج هم در خصوص سوابق نامبرده اعلام داشت که؛

"سارو دارای سوابق متعدد از جمله تهدید و ارعاب شهروندان و حمل سلاح غیرمجاز بوده است ".

به‌گفته این مقام دولتی کشته شدن سارو قهرمانی در ناآرامی‌های اخیر،صحت ندارد،بلکه وی روز 4 دی ماه در یک پارکینگ‌ شهر سنندج اقدام به تهدید مسلحانه یکی از شهروندان می‌کند و دقایقی بعد از محل متواری می‌شود که در این ارتباط فرد تهدیدشده از او نزد پلیس شکایت کرده و نهایتاً سارو قهرمانی وقتی به‌همراه یکی از مرتبطین خود تحت تعقیب مأموران قرار می‌گیرد  بدون توجه به فرمان ایست مأموران سعی به فرار کرده و سپس به‌سمت مأموران تیراندازی می‌کند ولی در جریان درگیری با مأموران، کشته می‌شود که مستندات آن نیز وجود دارد .

محمد قهرمانی پدر سارو هم در مصاحبه با خبرگزاری مهر می گوید بارها پسرش را نصیحت می کرده که دست از این کارها بردارد اما گوش نمی کرد.

محمد قهرمانی می گوید؛

علیرغم اینکه من بارها وی را نصیحت کرده و درخواست می کردم که از این کار دست بردارد ولی متاسفانه سارو قبول نکرد و در جریان درگیری مسلحانه با نیروهای امنیتی در سنندج کشته شد.

محمد قهرمانی  همچنین ضمن تکذیب هر گونه مصاحبه خود و بستگانش با رسانه های خارجی،عنوان کرد:هیچ کسی از خانواده من و حتی بستگانم با رسانه های خارجی مصاحبه نکرده اند و این شایعات دروغ است.

وی افزود:بعد از اینکه در جریان کشته شدن سارو قرار گرفتم،جنازه وی را در بهشت محمدی سنندج به خاک سپرده و از همان زمان مراسم ختم وی در جریان است .

و این چنین شد که باز هم کومله رسوای خاص و عام شد.

www.akamnews.com

telegram.me/akamnews                   آکام نیوز را در کانال خبری تلگرام نیز دنبال کنیدنام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :  

برگزیده ها

وضعیت بحرانی کمیته سلیمانیه حزب منحله دمکرات وضعیت بحرانی کمیته سلیمانیه حزب منحله دمکرات

آکام نیوز:کمیته سلیمانیه حزب منحله دمکرات کردستان ایران به د...
حاج جمال پورکریم صهیونیست می شود حاج جمال پورکریم صهیونیست می شود

آکام نیوز:جمال پورکریم کە خود را اپوزیسیون و فعال سیاسی کرد ...
در حاشیه گفتگوی مصطفی هجری با آوینه در حاشیه گفتگوی مصطفی هجری با آوینه

آکام نیوز:مصطفی هجری سرکرده مادام العمر گروهک تروریستی حزب م...
چرا اتحاد صورت نمی گیرد؟ چرا اتحاد صورت نمی گیرد؟

آکام نیوز:عرفان رهنون عضو پیشین کمیته مرکزی گروهک تروریستی م...
اتحاد دوباره یا تسلیم یک جناح اتحاد دوباره یا تسلیم یک جناح

آکام نیوز:حزب منحله دمکرات کردستان ایران از زمان تاسیسش در س...

کاریکاتور

یادداشت

عبدالله مهتدی سرکرده گروهک تروریستی کومله،عضویت ساروقهرمانی در کومله را تایید کرد! عبدالله مهتدی سرکرده گروهک تروریستی کومله،عضویت ساروقهرمانی در کومله را تایید کرد!

آکام نیوز/اختصاصی:عبدالله مهتدی سرکرده گروهک تروریستی کومله ...
سارو قهرمانی عضو گروهک تروریستی کومله را بیشتر بشناسید!+تصاویر سارو قهرمانی عضو گروهک تروریستی کومله را بیشتر بشناسید!+تصاویر

آکام نیوز:این فرد از عناصر وابسته به گروهک های تروریستی بود ...
سپاه پاسداران کردستان مأمن امن بی‌پناهان زلزله کرمانشاه +تصاویر سپاه پاسداران کردستان مأمن امن بی‌پناهان زلزله کرمانشاه +تصاویر

آکام نیوز:سپاه بیت‌المقدس کردستان همچنان خستگی‌ناپذیر در حال...
اعتراضات اقلیم کردستان می تواند آغازگر یک شکاف عمیق بین سلیمانیه و اربیل باشد اعتراضات اقلیم کردستان می تواند آغازگر یک شکاف عمیق بین سلیمانیه و اربیل باشد

آکام نیوز:به اعتقاد پژوهشگر عراقی،بحران اقتصادی و امنیتی می¬...
"به خاطر عدم رعایت حجاب در گروهک کومله خلع سلاح شدم"! "به خاطر عدم رعایت حجاب در گروهک کومله خلع سلاح شدم"!

آکام نیوز:مهرنوش موسوی از اعضای پیشین گروهک کومله و حزب دمکر...

عضویت در خبرنامه

نام :  
ایمیل :  
 

پیوندها